Listopad 2016

Mé sklony a konexe

5. listopadu 2016 v 16:19 | Had |  Život
Tento článek, můj první článek pro vás, bude pojednávat o mně. Jedná se o osobu, ne-li dvě.
Blog nezačínám psát z žádného určitého důvodu. Teď, když to píšu, za venku prší a světla lamp odrážející se v okenních tabulkách vypadají jako oči starého jaguára. A tak.
Ptáte se, proč Had? Had.

Něco o mně. Bydlím ve městě, kde je několik znepřátelených gangů, a já jsem členem jednoho z nich. Bydlím v poklidné čtvrti, mám poměrně zámožnou rodinu, chodím do slušné školy. Mám diagnostikovanou poruchu osobnosti, ale neřeknu vám jakou.
Mám kočku. Nemám jí ráda. Ona mě také ne. Ráda se večer procházím městem, s přáteli nebo jen tak sama. Nenechám si uniknout žádnou pařbu, ale moc nepiju.

K jídlu mám ráda třeba kompotované broskve, jogurtovou zmrzlinu, grilované bavorské klobásky, pitu a tzatziky, úplně nejvíc si pochutnám na čerstvých rybách na pstruží farmě mého strejce.
Co naopak nemám ráda nemám je jídlo z fastfoodu a taková ta typická česká jídla jako knedlo vepřo zelo, guláš atd.

Výsledek obrázku pro pita with tzatziki Výsledek obrázku pro peaches

Styl hudby mám docela nevyhraněný, nemám oblíbený žánr ani interpreta, většinou mě zaujímá konkrétní skladba.

Nemůžu se označit za žádného knihomola, nicméně občas si něco přečtu, pokud je to pro mě přínosný.
Mé oblíbené knihy jsou například Kdo chytá v žitě, Píseň ledu a ohně, Den Trifidů a 1984.
Filmy a seriály sleduji víc, ale taky ne fanaticky. Mám ráda třeba Star wars, Piráty z Karibiku a filmy od Taratina, hlavně Kill Billa. Ze seriálů, které sleduju, bych vyzdvihla Doctora Who, Game of thrones, American horror story a Death note.
Výsledek obrázku pro game of thrones gif Výsledek obrázku pro han solo gif Výsledek obrázku pro pirates of the caribbean gif

Baví mě plavání a týmové sporty, hraju závodně volejbal. Občas píšu a amatérsky hraju v malém divadelním souboru. Zajímám se o umění a historii, ale ne moc do hloubky. Taky umím celkem dobře šít, plést a háčkovat, už jsem si sama ušila troje šaty s jednoduším střihem a vyrobila jsem si tunu čepic, šál a doplňků.

Ohledně mojí povahy, řekněme, že jsem docela společenská, většinou veselá a přátelská osoba, zároveň jsem ale fakt hnusně pokrytecká a o lidech si často nemyslím nic pěkného, navzdory tomu, jak mile se k nim chovám.

Tak to bylo stručně o mně. Brzo sem přidám další článek, ve kterém se třeba dozvíte více.

-Had.